fbpx

Ofis Yogası

Ofis Yogası

Ofis Yogası bedensel ve zihinsel farkındalık yaratmanızı sağlar. Zamanımızın çoğunluğunu geçirdiğimiz ofiste, uzun süreli motivasyon elde etmek için ofis yogasını tercih edebiliriz. 

Atölyemizde, hem düz zeminde matlarla hem de sandalyede uygulayabileceğiniz basit ama etkili yoga akışını gösteriyoruz. Eğitmenimiz eşliğinde oturarak, ayakta, sandalyenin etrafında yapabileceğiniz, kan akışını ve oksijen aktivasyonunu artıran pozisyonları öğreneceksiniz. 

 

Ofis yogası, ekstra kıyafet ve ekipmana da ihtiyaç duymaz. Kasları güçlendirirken, vücudumuzdaki enerji akışını tazeler. Düzenli olarak yaptığınızda eskiden sizi kolayca strese sokan, sinirlendiren birçok şeye daha olumlu ve sakin yaklaşacak, motivasyonunuzu ve enerjinizi yenilemenin kaynağını keşfedeceksiniz. 

Kurumumuzda gerçekleşen yüz yüze eğitimler sayesinde iş rutinine bir yenilik ekleyin!

Gerçekleştirdiğimiz yüz yüze derslerde, tek başınıza uygulayacak seviyeye gelebilirsiniz. İş rutininiz artık sıkıcı olmaktan çıkar, kendinizi enerjik hissedebileceğiniz bir etkinlik vardır. 

Atölyemiz sadece bireysel katılımla da sınırlı değildir. Günümüzde birçok şirket, toplu ofis yogası etkinlikleri  düzenlenmektedir. Siz de günümüz iş hayatının yarattığı bu ihtiyaca yönelik, çalışanlarınıza atölye hediye edebilirsiniz. Kurumsal etkinlik programınızda ofis yogasına yer vermek, çalışanlarınızın stres seviyesini azaltacağı gibi motivasyon da sağlayacaktır. Ofis yogasının motivasyonel faydasından yararlanmak isterseniz sizin için özel şirket etkinlikleri düzenleyebiliriz. 

Online eğitimlerle pandeminin etkilerini en aza indiriyoruz 

Pandeminin barındırdığı riskler nedeniyle toplu etkinliklere katılmak konusunda kararsız olan herkesle online etkinlikler sayesinde bir araya geliyoruz. Atölyemizi de yüz yüze gerçekleştirdiğimiz gibi, eksiksiz bir şekilde online olarak da gerçekleştiriyoruz. 

Şirket etkinliği kapsamında atölyemize katılmak istiyor ama çalışanlarınızın pandemi koşullarında güvenliğini riske atmak istemiyorsanız, şirketinize özel online kurumsal etkinlikler de düzenleyebiliriz. 

Video kayıtlar ile istediğiniz zaman içeriklerimize erişebilirsiniz

Video kayıtlar sayesinde, çalışanlarınız zamandan ve mekandan bağımsız olarak eğitim içeriklerine ulaşabilirler. İstedikleri noktada durdurup geri alabilirler, başa sarıp sınırsızca eğitim içeriklerini izleyebilirler. 

Ofis yogası hakkında daha kapsamlı bilgi ve deneyime sahip olmak isteyenler için workshop etkinliklerimiz de yapılmaktadır. Ayrıca şirket etkinlikleri kapsamında da çalışanlara özel kurumsal workshop etkinlikleri de gerçekleşmektedir. 

 

Şimdi Ara