fbpx

Yüz Yogası Etkinliği – Kurumsal Workshop

 

Face Lift Masaj Atölyesi

Kontenjan: Her atölye için 10 kişidir.
İçerik 45 dakika Yüz Yogası – 45 dakika facelift masaj eğitiminden oluşmaktadır.

Yüz yogası eğitimi yüzümüzde unutulmuş 40’tan fazla kası çalıştırmayı hedefleyen egzersiz programıdır. Daha canlı, daha parlak ve elbette daha sıkı bir görünüm için kasların doğru çalıştırılması çok önemlidir. Cilt doktorlarının önerdiği uygulamalarla, yüz kaslarımızı bütünüyle doğru çalıştıracak hareketleri öğrenmek için sizi atölyemize davet ediyoruz.

Yüz yogası yüzünüz için tek spor salonu stüdyosudur. Eğitmenimiz yüz kaslarını kaldırmak, şekillendirmek için kan dolaşımını kolejen üretimini ve hücre yenilenmesini uyarıcı egzersiz hareketlerini öğretir. Herkes için uygulanabilir egzersizleri, cilt ve yaşam tarzı ihtiyaçlarınıza göre özelleştiriyoruz.

Hedefimiz:

Sizin yüzünüze özel egzersiz programınızı belirleyerek egzersizleri tek başınıza uygulayabilecek seviyeye gelmenizdir.

Program Akışı:

Yüz Yogası Egzersizleri
Genel Facelift Masaj
Boyun ve Dekolte Masajı
Miyofasiyal Masaj
Lenf Drenaj Masaj
Bukkal Masaj

Bukkal masajda ağız içi uygulama yoğunlukta olduğu için kaygan olmayan bir eldiven kullanılabilir.
Genel facelift masajı, boyun ve dekolte masajı, lenf drenaj masajında uygun bir serum, kaygan bir nemlendirici veya yağ kullanılabilir. Miyofasiyal Masajda nemli bir cilt yeterli olduğundan herhangi bir ürün kullanılmaz.
Atölyeden sonra ne zaman uygulayabilirsiniz?
Yüz yogası ve facelift masaj, günün her saatinde herhangi bir zaman kısıtlaması olmadan uygulanabilir. Müsait olduğunuz her zaman diliminde örneğin evde arabada iş yerinde vb. her yerde yapılabilirsiniz.

Yüz Yogası

Eğitim süreci :

Online Yüz yogası ile Amacımız sizin günlük alışkanlık edinerek somut sonuçlar elde etmenizdir. Atölyemize 2 haftada bir katılarak yüzünüzdeki gelişimi takip edebilirsiniz ve yüzlerce egzersizden seçilen en faydalı hareketlerle aynı bölgeler için farklı egzersizler öğrenmiş olacaksınız.

Sık sorulan sorular;

  • Estetik yaptıranlar yüz yogası yapabilir mi ?

Hiç bir estetik müdahale yüz yogası yapmaya engel değildir, çünkü cilt doktorları tarafından da önerilen uygulamalardan biridir.

  • Her yaş grubu yapabilir mi ?

Doğal bir uygulama olan yüz yogasının hiç bir sakıncası olmadığı için bu çok etkili egzersizleri cinsiyet ve yaştan bağımsız olarak yapabilirsiniz.

  • Her atölyede aynı egzersizler mi yapılıyor ?

Tüm yüz bölgesi için yüzlerce farklı egzersiz mevcut olup, eğitmenimiz 40 tan fazla kombinasyonla her derste farklı bir içerik uygulamaktadır. Bir buçuk saatlik eğitim boyunca ortalama 15 hareket çalışılabilmektedir.

Kurumsal atölye eğitimi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

 

Şimdi Ara