fbpx

Psikoloji


Mindfulness  

Psikoloji, Mindfulness zihinsel becerileri arttırırken kontrolü ele almayı sağlamaktadır. Tüm dünyada uygulanan mindfulness eğitimi, performansı ve dikkati arttıran, farkındalık becerileri kazandıran, duygu ve düşünce kontrolünü ele almayı sağlayan, hayattan zevk almayı arttıran, dinginlik ve huzuru getiren farkındalık pratiklerini ve zihin meditasyonlarını içeren bir eğitimdir.Dikkatimiz bizim kontrolümüzdedir.

 Kimler Katılabilir ?

Psikoloji, Mindfulness eğitimlerine, şehir yaşamı içinde rahat bir nefes almak isteyen, yoğun iş temposu içinde kendi ve yaşam ile bağlarını güçlendirmek isteyen, dikkatini arttırmak isteyen, verimliliğini arttırmak isteyen, zihinsel performansını etkili kullanmak isteyen, yaşamın tadına varmak isteyen, duygu ve düşüncelerinin kontrolünü ele almak, farkındalık seviyesini arttırmak isteyen, kendini geliştirmek isteyen herkes katılabilir. Eğitimi okullarda çocuklar için, şirketlerde ceo’lar, yöneticiler ve çalışanlar için, sporcular, sanatçılar, öğretmenler ve sağlık çalışanları arasında yayılmaya hızla devam ediyor.

Eğitim içeriği

  Mindfulness eğitimi, insan ve süreçlerine yönelik teorik bilgiler ile uygulamaya yönelik farkındalık egzersizleri ve meditasyonları içermektedir. İnsan bildiğini en iyi yapar. Bunun için teorik bilgiler ile gerçekleştirdiğimiz psiko eğitim ile zihinsel farkındalığı uyandırıyor, uygulama ve meditasyonlar ile kendini gerçekleştirme potansiyelinizi harekete geçiriyoruz. Atölye Gelişim Noktasında, sakin ve dingin çalışma ortamıyla eğitimlerini düzenlenmektedir. 

Eğitimin faydaları 

  Yaşam anların toplamından ibaret elimizde olan ise yalnızca şu an. Mindfulness ile anda kalmanın gücünü deneyimleyeceğiniz eğitimler ile şimdi ve burada olarak geçmişiniz ve geleceğiniz ile bağ kurma biçiminizi yeniden düzenleyebilir, kontrolü ele alabilirsiniz. Detaylı bilgi için lütfen bize ulaşın.

 

 


 Alanında uzman eğitimciler

Gelişim Noktası atölye çalışmalarını uygulayan eğitimcilerimizin tamamı alanında deneyimli ve
uzmandır. Bu sayede uzmanlığın getirisi, etkisi bilimsel olarak kanıtlanmış uygulamalar, deneyimin getirisi ise
bu uygulamaların kolaylaştırılmış olmasıdır.

 

Gelişim Noktası’nda birlikte keyifle gelişmek için buluşmak dileğiyle

 

Şimdi Ara