fbpx

Gelişim Noktası Hakkında

Biz bir ekibiz. Birbirimizden öğreniyor, birlikte gelişiyoruz.
Burada olduğumuz süre boyunca kendimize zaman ayırıyor, beden, ruh ve zihin farkındalığımızı geliştiriyoruz.
Bütüncül ve multidisipliner bir yaklaşımla, kaliteli yaşam için sağlık, güzellik, beslenme, gelişim ve psikoloji alanlarında bilimsel bilgileri ve uygulamaları doktor ve uzmanlar eşliğinde bu noktada sunuyoruz.
Burası geliştiğimiz bir nokta; herkes için Gelişim Noktası.
Kendimizi geliştirmek, dünyamızı iyileştirmek için… Farklı disiplinlerden uzmanların tek bir yerde ailenin tüm bireylerine hizmet verdiği noktadayız.
Hayatlarımıza anlam katmak için gelişirken, bildiklerimizi paylaşarak birlikte öğreniyoruz.
Siz de bize katılın, Gelişim Noktası’nda buluşalım.Detaylı bilgi için bize ulaşın.

Hikayemiz

Bir gün bir psikolog, masanın etrafındaki arkadaşlarına, hayat boyu devam eden gelişim sürecinde, sağlıklı olmak için çabaladığımızda insanın hayattaki arayışının bir anlam kazandığını söyledi. O masada bir diyetisyen, bir çocuk gelişimi uzmanı, bir klinik psikolog, bir yoga eğitmeni ve bir eczacı vardı. Artık uzman oldukları alanlarında, eğitim hayatlarının başından beri çok heyecanlı ve motive iken, insan sağlığıyla ilgili mesleklerin işin ehli tarafından uygulanmadığında oluşabilecek risklerden ve haksızlığa uğramanın verdiği üzüntüden bahsettiler.
Ortak değerleri olan etik, sevgi, sağlık, farkındalık, dayanışma, iyilik, samimiyet arayışında ne kadar çok insan olduğundan konuştular… Sağlıklı yaşamların; gelişime açık olan insanların uzmanlarla birlikte çalıştığında mümkün olduğunu biliyorlardı…

Sadece şikayet etmeyip, çözüm için harekete geçme kararı aldılar ve birlikte öğrenerek çalışmayı, gelişerek şifalandırmayı hedeflediler. Ortak vizyonları misyona dönüştü, bu amaçla birlikte büyüyorlar, gün geçtikçe gelişiyor ve gelişime katkı sağlayacaklarını biliyorlar…
Gelişim Noktası, alanında yıllarca eğitim almış lisanslı uzmanların, tüm bildikleriyle ve öğrenmeye devam ederken, gelişmek isteyen tüm bireylerle ve bir ailenin her ferdiyle, atölye çalışmalarında buluşup sağlıkla yaşamayı hedeflediği bir nokta oldu.
Rutin yaşamda iş ve okul temposunda bazen destek, bazen mola fırsatı Gelişim Noktası…

Yetişkinler, çocuklar, ergenler, ebeveynler, hamileler, gençler, yaşlılar, kronik hastalığı olanlar, öğrenciler, aileler, meraklılar, denemek veya gelişmek istedikleri atölyelere katılsınlar, öğrensinler, deneyimlesinler, keyifle gelişsinler diye kuruldu.
Psikoloji, beslenme, yoga, aromaterapi, güzellik, çocuk gelişimi atölyeleriyle sağlıklı insanlar ve gelişime açık bir topluluk olma arzusu büyütüyor ekibi ve katılımcılarıyla Gelişim Noktası’nı…
Gelişim Noktası’nda buluşmak dileğiyle…

Şimdi Ara