fbpx

Kurumsal Makyaj Atölyesi

 

 

Kurumsal Makyaj Atölyesi İçeriği


1. YÜZÜNÜ TANI
Kendi yüz şeklinizin analizi ve ortaya çıkan sonuçların değerlendirmesiyle, doğru makyaj stilinin belirlendiği en temel başlangıç dersidir. Saç-çene, kulaklar, alın- göz, göz-dudak, dudak-çene, gözler arası mesafenizin yorumlanır böylece, ideal reçetenin hazırlanmasıyla ders tamamlanır.

2.TONLARINI KEŞFET
Cilt tonunuza göre ten makyajı kontürleriniz ve teknikleriniz belirlenir ve birlikte uygulanır. Renk kartelanız, geçişler, vurgular ve yansımalar tonlama dersinin en yaratıcı ve eğlenceli aşamalarıdır. Teknik bilgilerin uygulamaya döküldüğü her aşamada yüzünüzü daha yakından tanıyacak, böylece profesyonel dokunuşlarınızın farkını deneyimleyeceksiniz.

3. UYGULAMA ZAMANI
Artık yüzünüz resmetmenize hazır bir tuval! Doğru teknik bilgilerinizi ve hayal gücünüzü ortaya koyacağınız, aynadaki kendinize özgürce tasarımlar yapabileceğiniz en eğlenceli modüldür. Doğal makyajdan, sofistike makyaja geçiş öğretileri sayesinde, farklı yüz ifadelerinizle tanışacaksınız.

 

Haute Couture Make Up

Kurumsal Makyaj Atölyesi, deneyimli makyaj ustasının eğitmenliğinde ten makyajı ve göz makyajı olarak 2 modül, 3 farklı uygulama seçeneğiyle sunulur.

1.LIVE
Canlı yayın platformunda gerçekleştirilir. Her modül süresi 90 dakikadır. Katılımcı sayısı tek oturumda  en çok 4-6 olarak belirlenir. İlk olarak katılımcıların yüz fotoğraflarını workshop öncesinde analiz ediyoruz. İkinci olarak uygulama esnasında kişiye özel önerileri etkileşimli paylaşıyoruz.

2.ONLINE 
Eğitim video kaydı içerir ve her modül süresi 45 dakikadır.
Katılımcı sayısı esnektir çünkü kurum olarak siz belirleyebilirsiniz.
Ulaşılabilirlik süresi 6 aydır.

3.ONLINE SET
Eğitim video kaydı ve ürünleri, araçları içerir.
Her modül süresi 45 dakikadır.
Katılımcı sayısı esnektir çünkü kurum olarak siz belirleyebilirsiniz.
Ulaşılabilirlik süresi 6 aydır.

Katılımcılar;

İlk olarak katılımcılara setler gönderiyoruz, ikinci olarak videodaki kolay uygulanabilir teknikleri doğru ürün ve araçlarla uygulamalarını sağlıyoruz. Sonuç olarak eğitimden süreklilik beklentisini karşılamış oluyoruz. 

Seçtiğiniz eğitimin yanı sıra, ekibinize doğru ürünleri ve araçları hediye ederek eğitimin sürekliliğini sağlamak ve çalışanlarınızı değerli hissettirmek için yarattığınız etkiyi güçlendirmek isterseniz, ürün içeren setlerin marka ve içerik detayını kurumsal bütçenize uygun olacak şekilde ihtiyacınıza göre düzenleyebiliriz.

Kurumsal Makyaj atölyesinde, deneyimli makyaj ustası yüz yüze 4 saat boyunca  ve 3 modül olarak, online platformda ise uygulamaların en rahat ve verimli şekilde olması için ten ve göz makyajı olarak 2 modülde eğitim verir.

Çalışanlarınızı kişisel olarak ve kurumsal imajınıza uygun şekilde en iyi yansıtan ideal makyajı belirleyecek, sonuç olarak kuruma özel kişisel makyajın uygulama tekniklerini öğreneceksiniz.

Yüz yüze 3, online olarak 2 temel dersten oluşan Haute Couture makyaj programı, Haute Couture giysiler gibi kendi anatominizle hayat bulan size özel bir tasarımdır.

İletişim: 05524327730 


 

Şimdi Ara