fbpx

Atölyeler

 

 

Gelişim Noktası Hakkında

Biz bir ekibiz. Birbirimizden öğreniyor, birlikte gelişiyoruz.
Burada olduğumuz süre boyunca kendimize zaman ayırıyor, beden, ruh ve zihin farkındalığımızı geliştiriyoruz.
Bu yüzden  bütüncül ve multidisipliner bir yaklaşımla, kaliteli yaşam için sağlık, güzellik, beslenme, gelişim ve psikoloji alanlarında bilimsel bilgileri ve uygulamaları doktor ve uzmanlar eşliğinde bu noktada sunuyoruz.
Burası geliştiğimiz bir nokta; herkes için Gelişim Noktası.
Kendimizi geliştirmek, dünyamızı iyileştirmek için… Farklı disiplinlerden uzmanların tek bir yerde ailenin tüm üyelerine hizmet verdiği noktadayız.
Hayatlarımıza anlam katmak için gelişirken, bildiklerimizi paylaşarak birlikte öğreniyoruz.
Siz de bize katılın, Gelişim Noktası’nda buluşalım.Detaylı bilgi için bize ulaşın.

 

Hikayemiz


Bir gün bir psikolog, masanın etrafındaki arkadaşlarına, hayat boyu süren gelişim sürecinde, kendisinin ve çevresindekilerin sağlıklı olmak için çabaladıkları zaman insanın hayattaki arayışının bir anlam kazandığını söyledi. O masada bir diyetisyen, bir çocuk gelişimi uzmanı, bir klinik psikolog, bir yoga eğitmeni ve bir eczacı vardı. Artık uzman oldukları alanlarında eğitimlerine başladıklarından beri ne kadar çok heyecanlı ve motiveyken, insan sağlığıyla ilgili mesleklerin işin ehli tarafından uygulanmadığında oluşabilecek risklerden ve haksızlığa uğramış olmanın verdiği üzüntüden bahsettiler.
Ortak değerleri olan etik, sevgi, sağlık, farkındalık, dayanışma, insanlık, iyilik, samimiyet arzulayan ne kadar çok insan olduğundan konuştular… Sağlıklı yaşamların, gelişime açık insanların uzmanlarla çalıştığında mümkün olduğunu biliyorlardı…
Sadece şikayet etmeyip, çözüm için harekete geçme kararı aldılar ve birlikte öğrenerek çalışmayı, gelişerek şifalandırmayı hedeflediler. Ortak vizyonları misyona dönüştü, bu amaçla birlikte büyüyorlar, gün geçtikçe gelişiyor ve geliştirmeye devam edeceklerini biliyorlar…
Gelişim Noktası, alanında yıllarca eğitim almış lisanslı uzmanların, tüm bildikleriyle ve öğrenmeye devam ederken, gelişmek isteyen tüm bireylerle ve çalışanlarına değer veren, kurumsal imajnı güçlendirmek isteyen, performasını arttırmak isteyen kurumlarla  workshop çalışmalarında buluşup sağlıkla yaşamayı hedeflediği bir nokta oldu.
Rutin yaşamda iş ve okul temposunda bazen destek, bazen mola fırsatı Gelişim Noktası…

 

 

Şimdi Ara