fbpx

Mindfulness

Mindfulness zihinsel becerileri arttırırken kontrolü ele almayı sağlamaktadır. Tüm dünyada uygulanan mindfulness eğitimi, performansı ve dikkati arttıran, farkındalık becerileri kazandıran, duygu ve düşünce kontrolünü ele almayı sağlayan, hayattan zevk almayı arttıran, dinginlik ve huzuru getiren farkındalık pratiklerini ve zihin meditasyonlarını içeren bir eğitimdir.Dikkatimiz bizim kontrolümüzdedir.

Kurumsal Mindfulness

Çalışanlar olarak;

  • Ofiste geçirdiğiniz saatleri verimli kılmak.
  • İşleri daha kısa sürede bitirecek kadar odaklanabilmek.
  • Bedenen ofisteyken zihninizin de işe odaklı olması.
  • İş yüküyle kendinizi yorgun ve tükenmiş hissetmemeniz.
  • Gün sonunda yapmanız gerekenleri yapmış olmak.
  • Potansiyelinizi gerçekleştirmek ve daha sağlıklı kararlar vermek amacıyla Kurumsal mindfulness workshop deneyimi için bize ulaşın.

 Kimler Katılabilir ?

Mindfulness eğitimlerine, şehir yaşamı içinde rahat bir nefes almak isteyen, yoğun iş temposu içinde kendi ve yaşam ile bağlarını güçlendirmek isteyen, dikkatini arttırmak isteyen, verimliliğini arttırmak isteyen, zihinsel performansını etkili kullanmak isteyen, yaşamın tadına varmak isteyen, duygu ve düşüncelerinin kontrolünü ele almak, farkındalık seviyesini arttırmak isteyen, kendini geliştirmek isteyen herkes katılabilir. Eğitimi okullarda çocuklar için, şirketlerde ceo’lar, yöneticiler ve çalışanlar için, sporcular, sanatçılar, öğretmenler ve sağlık çalışanları arasında yayılmaya hızla devam ediyor.

Mindfulness Eğitim içeriği

  Mindfulness eğitimi, insan ve süreçlerine yönelik teorik bilgiler ile uygulamaya yönelik farkındalık egzersizleri ve meditasyonları içermektedir. İnsan bildiğini en iyi yapar. Bunun için teorik bilgiler ile gerçekleştirdiğimiz psiko eğitim ile zihinsel farkındalığı uyandırıyor, uygulama ve meditasyonlar ile kendini gerçekleştirme potansiyelinizi harekete geçiriyoruz.

Eğitimin Faydaları

  Yaşam anların toplamından ibaret elimizde olan ise yalnızca şu an. Mindfulness ile anda kalmanın gücünü deneyimleyeceğiniz eğitimler ile şimdi ve burada olarak geçmişiniz ve geleceğiniz ile bağ kurma biçiminizi yeniden düzenleyebilir, kontrolü ele alabilirsiniz.

Bu eğitimle klinik psikolog  tarafından yönetilen bilimsel olarak kanıtlanmış, klinik ortamlarda test edilmiş teorik bilgiler, zihin meditasyonları ve farkındalık geliştirici uygulamalar ile tanışarak potansiyelinizi ve yaşam kalitenizi arttırabilirsiniz.

Detaylar: Eğitim sonunda ‘Mindfulness MBSR katılım sertifikası’ verilecektir. Eğitim boyunca haftalık uygulamalar, farkındalık egzersizleri alarak günlük hayatınızda kullanabileceğiniz mindfulness teknikleri hakkında bilgi ve deneyim sahibi olacaksınız.

Kayıt ve İletişim: 05524327730 & İletişim


Not : Atölye gelirinden sivil toplum projelerine bağış aktarılmaktadır.

Gelişim Noktası’nda anda kalmanın gücünü keşfetmek dileğiyle…

Detaylı bilgi için lütfen bize ulaşın.

 

Şimdi Ara